W dniach od 10 do 14 kwietnia nasza klasa 7B, pod opieką wychowawczyni p. Barbary Maciejewskiej- N’sir oraz p. Marcjanny Salazar Claros, uczestniczyła obozie językowym Euroweek. Zakwaterowani zostaliśmy w Willi Wiktorii – w przyjemnym ośrodku w malowniczej miejscowości Różanka.

Uczestniczyliśmy w zajęciach po angielsku z wolontariuszami z różnych państw świata, m.in. z Zimbabwe, Gruzji, Azerbejdżanu, Mjanmy, Indii i Peru. Było wiele prac w grupach np. przy tworzeniu choreografii tanecznej, odgrywaniu różnych scenek sytuacyjnych. Oglądaliśmy również prezentacje i ciekawostki kulturowe z krajów wolontariuszy, uczestniczyliśmy w rozmowach z nimi i rozgrzewkach tanecznych na świeżym powietrzu.

Integrowaliśmy się także z innymi uczniami z różnych szkół w Polsce, w ty przypadku z miejscowości Żupawy i Woźniki. Chodziliśmy na spacery do sklepu oraz zwiedziliśmy ruiny zamku Szczerba w Międzylesiu.

Każdy z uczestników otrzymał certyfikat uczestnictwa w obozie językowym Euroweek.

Pod koniec pobytu przeżyliśmy wieczór z duchami, czyli pełne emocji zwiedzanie Zamku w Międzylesiu. Po przyjeździe byliśmy bardzo zadowoleni i nie możemy się doczekać następnej wycieczki tak pełnej niesamowitych wrażeń. Dziękujemy!