Goście z Collège Privé Notre-Dame z Bourbourg, którzy przebywali w ramach wizyty Erasmus+ w naszej szkole w dniach 3 do 7 czerwca 2024 roku wyjechali z Poznania z bagażem doświadczeń i niezapomnianych wrażeń.

Nasi przyjezdni wraz z opiekującymi się nimi uczniami z klasy 7B dwujęzycznej uczestniczyli m.in. w Dniu Sportu i Dniu Wielokulturowości, zajęciach w szkole, warsztatach o tematyce ekologicznej, tanecznej, niezliczonych wyjściach, zwiedzaniu Poznania, wycieczce do Kórnika oraz nad jezioro Malta.

W ostatnim dniu pobytu francuscy przyjaciele mieli okazję spróbować specjału poznańskiego- rogali świętomarcińskich, uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych z uczniami naszej szkoły, interaktywnej lekcji Nearpod oraz obejrzeć program artystyczny przygotowany przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Na koniec każdy z delegacji otrzymał certyfikat uczestnictwa i piękny podarek z Poznania.

Specjalne podziękowania kierujemy w stronę przewodniczącej Rady Rodziców, p. Małgorzaty Rubinowskiej, która bardzo aktywnie włączyła się w organizację wizyty gości, państwu Knaster oraz  p. Chwiłkowskiej za przygotowane prezenty.

Dziękujemy!

Koordynatorki programu Erasmus+ – p. Małgorzata Brambor i p. Barbara Maciejewska-N’sir