Po wystawieniu ocen rocznych 10 czerwca klasy 5b i 7a wyjechały na trzydniową wycieczkę do Jarosławca. Spotkanie z morzem na jarosławieckiej pięknej i ogromnej plaży Dubaj wszystkim pozostanie w pamięci.
Z zachwytem wspominać będziemy też spacery po Darłowie i Darłówku, widok z latarni morskiej na bezkres Bałtyku, wizyty w papugarni, motylarni czy w labiryncie luster. Doskonale bawiliśmy się w parku wodnym “Jan”, na wieczorze karaoke i przy ognisku. Miłe chwile spędziliśmy w miejscu zakwaterowania w ośrodku “Gryfia”. Wiele o sobie się dowiedzieliśmy. Dziękujemy naszym wychowawczyniom p. Katarzynie Linkowskiej i p. Iwonie Masłowskiej oraz opiekunom p.Natalii Sulmińskiej i p. Maciejowi Szmandzie za serce, wyrozumiałość i opiekę, a Rodzicom za sfinansowanie nam tej przyjemności.
Uczniowie 5b i 7a