Kliknij TUTAJ, aby zobaczyć aktualne MENU.

HM GASTRO HENRYK BARANEK

Cennik:

zupa – 2 zł

2 danie – 11 zł

2 danie vege – 11 zł

2 danie (powiększone) – 13 zł

2 danie vege (powiększone) – 13 zł

zupa + 2danie – 13 zł

zupa + 2danie (powiększone) – 16 zł

zupa + 2danie vege – 14 zł

zupa + 2danie vege (powiększone) – 16 zł

 

Szanowni Państwo,

Od 6.09.2021r. obowiązuje system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link:

https://bit.ly/38FyuBu

Rejestracja jest również możliwa na naszej stronie internetowej:

https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

JAK TO DZIAŁA:

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki ,aby otworzyć lub skopiować do przeglądarki internetowej):

jak się zarejestrować:

https://youtu.be/mVUF8pUVsQM

jak płacić i zamawiać posiłki:

https://bit.ly/2J7o0xz

Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie. (Sama wpłata nie oznacza złożenia zamówienia.)

Za posiłki można również zapłacić przelewem tradycyjnym. Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na tytuł przelewu (numer użytkownika + imię i nazwisko), aby był zgodny z tym, który wyświetli się w aplikacji.

 

ODWOŁYWANIE POSIŁKÓW:

Odwołać posiłek  można w aplikacji najpóźniej w dniu poprzedzającym wydawanie posiłku do godziny 17:00. Informacje na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

W razie gdy system nie zatwierdzi państwa środków lub nie będą widoczne w panelu , prosimy o kontakt telefoniczny w celu wyjaśnienia sprawy pod nr: 508-098-210.

APLIKACJA MOBILNA:

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej.

Jak to zrobić:

  • w telefonie z systemem Android należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl”
  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

POMOC:

W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o skorzystanie pomocy na naszej stronie www.zamowposilek.pl lub po zalogowaniu w zakładce „Pomoc”

Pytania odnośnie jadłospisu, diet itp. prosimy kierować bezpośrednio do dostawcy posiłków, również poprzez zakładkę „Pomoc” lub na adres mailowy:
zamowienia.hmgastro@gmail.com