W drugim semestrze klasa 7a wzięła udział w wyjątkowych warsztatach zorganizowanych przez Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży (CDZDM). Temat warsztatów “Kompetencje zawodowe na bezludnej wyspie” pozwolił uczniom na kreatywne spojrzenie na swoje umiejętności oraz ich praktyczne zastosowanie w nietypowych warunkach.

Podczas zajęć, prowadzonych przez doświadczone doradczynie z CDZDM, uczniowie mieli okazję pracować w grupach, rozwiązywać problemy oraz rozwijać umiejętności takie jak komunikacja, współpraca i kreatywne myślenie. Warsztaty były nie tylko edukacyjne, ale także bardzo angażujące i inspirujące.

Serdecznie dziękujemy Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży za profesjonalne przygotowanie i prowadzenie warsztatów. Uczniowie zdobyli wiele cennych doświadczeń, które na pewno przydadzą im się w przyszłości. Na zakończenie była też okazja do pamiątkowego zdjęcia 🙂

Izabela Węgrzynowska