W lutym klasa 8cu uczestniczyła w wyjściu na Arenę Zawodów, gdzie uczniowie mieli okazję bliżej poznać różnorodne ścieżki kariery i zawody. To wyjątkowe wydarzenie dało uczniom możliwość spotkania się z przedstawicielami różnych profesji, zadawania pytań oraz zdobywania cennych informacji na temat potencjalnych ścieżek zawodowych.

Uczniowie mogli również brać udział w warsztatach praktycznych, które umożliwiły im przetestowanie swoich umiejętności w rzeczywistych sytuacjach zawodowych. Było to niezwykle inspirujące i edukacyjne doświadczenie, które pomogło uczniom zrozumieć, jak wygląda praca w różnych zawodach oraz jakie kompetencje są niezbędne w danej branży.

Serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorom “Areny Zawodów” za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie tego wydarzenia.

Dziękujemy za współpracę i liczymy na kolejne inspirujące spotkania!