Podziękowanie za udział w grudniowych akcjach pomocowych
–  Szlachetna Paczka oraz Kiermasz     

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele Szkoły,

Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność za Waszą niezwykłą hojność i zaangażowanie w naszą akcję “Szlachetna Paczka”. Dzięki Waszemu wsparciu udało nam się stworzyć niezapomniane Święta dla Pani Barbary i jej opiekunki Pani Zofii znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Wasza życzliwość i otwarte serca sprawiły, że akcja ta stała się wielkim sukcesem. Razem zmieniliśmy życie obu Pań, dając im nadzieję i uśmiech w tym wyjątkowym okresie.

Ogromne podziękowanie za pomoc w organizacji oraz udział w Kiermaszu na rzecz Franka Chudego, podopiecznego Fundacji Serce Maluszka, brata naszego ucznia. Podczas Kiermaszu udało się zebrać 5751 zł, cała ta kwota zostanie wpłacona przez Radę Rodziców na konto Franka w Fundacji Serce Maluszka.

Dziękujemy każdemu, kto włączył się w każdą szlachetną inicjatywę, pokazując, że wspólnie możemy czynić dobro dla naszej społeczności.

Jesteśmy dumni z naszej szkolnej społeczności i z tego, jak bardzo potrafimy się zjednoczyć, aby pomagać innym. Razem tworzymy piękniejszy świat dla nas wszystkich.

Dziękujemy  też za to, że wspólnie tworzymy piękniejszy świat dla naszych dzieci, ucząc ich wartości bezinteresowności oraz  troski o innych.

Poniżej kilka istotnych informacji dotyczących Szlachetnej Paczki:

– 3 380 – tyle złotych udało nam się zebrać 🙂
– 100 – tyle mniej więcej kilogramów wynosiła sumaryczna waga paczek 🙂
– 60 – tyle km od SP2 znajdował się Sztab Szlachetnej Paczki w Bierzglinku, gdzie zawiezione zostały paczki,
– 17 – tyle dni trwała zbiórka
– 15 – tyle kartonów w środę zostało zapakowanych przy udziale Szkolnego Koła Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego,
– 2 – tyle ton węgla dostaną Panie w ramach Szlachetnej Paczki, co więcej, 400kg opału dokłada od siebie firma Terminal Strzałkowo ze Strzałkowa – stwierdzili, że też chcą pomóc 🙂
– 1 – tyle kół ma rower stacjonarny, dzięki któremu rehabilitacja Pani Barbary będzie przebiegać zdecydowanie lepiej 😉

Serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie i serce!

Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło Wolontariatu i Rada Rodziców