Odkrycie i rozwijanie pasji w szkole to zawsze coś ekscytującego. Na niedawnych zajęciach techniki mieliśmy przyjemność uczestniczyć w lekcji, na której Martynka Rybarczyk i Ulka Waligórska – uczennice klasy piątej, zaprezentowały nam fascynujący świat quillingu. Quilling to sztuka tworzenia kompozycji za pomocą zwiniętych pasków papieru. Nasze uczennice nie tylko świetnie opanowały tę technikę. Potrafiły również podzielić się wiedzą, przyborami oraz materiałami. Dzięki temu każdy uczeń mógł doświadczyć precyzji i zaangażowania niezbędnego w tym rodzaju prac. Uczniowie mieli okazję wykonywać kartki na różne okazje, co dodatkowo poszerzało ich kreatywność.

Dziękujemy Dziewczynkom za podzielenie się swoją pasją z nami i za inspirującą lekcję. To doskonały przykład tego, jak szkoła może być miejscem, gdzie uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania i dzielić się nimi z innymi.

Zachęcamy wszystkich uczniów, którzy mają jakiekolwiek pasje i zainteresowania, do dzielenia się nimi z nami. Nasza szkoła zawsze cieszy się z możliwości promowania kreatywności i rozwijania talentów naszych uczniów!

Wkrótce będzie okazja do podzielenia się Waszym talentem…