14 listopada 2023 roku odbyło się w naszej placówce podsumowanie wyników Szkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Polska mój dom, moja Ojczyzna” z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Głównym celem tego przedsięwzięcia było uczczenie i świętowanie Narodowego Święta Niepodległości, rozwijanie poczucia tożsamości narodowej oraz motywowanie do rozwijania pasji historycznych i artystycznych. Konkurs przeznaczony był dla wszystkich uczniów klas I- VIII.                              

Autorzy wykazując się dużą pomysłowością  i kreatywnością oraz ogromną inwencją twórczą, wykonali niepowtarzalne dzieła. Pięciu laureatów konkursu uhonorowano dyplomami oraz nagrodami. Wystawę prac konkursowych, która „cieszy  oko” każdego przechodnia można obejrzeć na korytarzu szkolnym.

Bardzo dziękuję za udział w konkursie z okazji  11 listopada – Narodowego Święta Niepodległości i gratuluję kreatywności! 

Klasy I-III

I miejsce Krzysztof Glura
II miejsce Igor Maćkowiak


Klasy IV – VI
I miejsce Anisiia Sokhach 4b
II miejsce Amelia Hausa 4b
III miejsce Maksymilan Jurek 4b