2 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji i rywalizacji sportowych. W tym roku w klasach 4-8 postawiliśmy na grę zespołową natomiast w kasach 1-3 odbyły się konkurencje indywidualne i grupowe. Całość uzupełniły stanowiska z popcornem, tatuażami, warkoczykami oraz kolorowe dmuchańce. Wszystko udało się zorganizować dzięki:

Klubowi MKS Przemysław oraz Mój sportowy Azyl. Całe wydarzenie dodatkowo uatrakcyjnił występ taneczny uczennic klas 4: Liliany Michalak, Marii Zarębskiej i Karoliny Zarębskiej! Wszystkim bardzo dziękujemy!

Poniżej znajdują się wyniki:

Klasy 1-3:

„Król strzelców „- 1b,2b,3b

„Mistrz celności”- 1c, 2-3cu, 3c,

„ Mistrz skoczności”-1a, 2b, 3a

 

„Mistrz skoku w dal”:

• Fietz Piotr 1a

• Wojciech Chrobociński 1b

• Aniela Górny 1a

• Jerzy Janasiewicz 2c

• Kornelia Kubicka 2a

• Maksymilian Kamiński 3c

• Antonina Szlufik 3a

 

Klasy 4-8

Mistrz SP2 w piłce nożnej:

Kategoria:

kl 4-5: zwyciężyła 5b

kl 6: zwyciężyła 6cu

kl 7-8: zwyciężyła 8b

Mistrz SP2 w grze w “Zbijaka” klas 4-5: zwyciężyła klasa 5b

Mistrz SP2 w grze w “Palanta” klas 6: zwyciężyła klasa 6a

Mistrz SP2 w grze w “Palanta” klas 7-8: zwyciężyła klasa 8b

 

Ze sportowymi pozdrowieniami nauczyciele SP2