Uczennice naszej szkoły z klas 3B, 4A i 4B: Lila, Michalina, Lana, Marysia, Karolina, Amelia i Natalia należą do zespołu Kolejorz Girls. 

W minionym tygodniu w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym. Nasze koleżanki wraz z zespołem zostały drugimi wicemistrzyniami Polski – gratulujemy im zajęcia miejsca na podium 😀

Zeszłoroczne wysokie miejsce w mistrzostwach zapewniły najstarszej drużynie Kolejorz Girls nominację do kadry narodowej i reprezentacji kraju na Mistrzostwach Świata, które odbędą się w terminie 20-23 kwietnia 2023 roku w Orlando w Stanach Zjednoczonych. Wyjazd całej grupy na Mistrzostwa Świata przewyższa znacznie ich możliwości finansowe. W związku z tym kierują do Państwa prośbę o pomoc w spełnianiu swoich marzeń (link do zbiórki – klik). Nasze dziewczyny cały czas kibicują starszym koleżankom i wierzą, że same kiedyś będą na ich miejscu 🙂