Obchodziliśmy Walentynki, doskonaląc pracę z zespołach i wykonując serca w różnych technikach.

Obchodziliśmy Dzień Kota – wykonując sobie zdjęcia w foto ramce przygotowanej na tę okazję. Uczniowie z tej okazji układali koty z klocków, tangramów, wykonywali opaski z wizerunkiem kota, czy kolorowali kolorowanki z kotami.

Uczniowie z wykorzystaniem instrukcji stworzyli zimową pracę plastyczną ” Bałwanek”.

Uczniowie doskonalili swoje umiejętności małej motoryki podczas kolorowania zimowych obrazków.

Uczniowie doskonalili swoje umiejętności konstrukcyjne i nawiązywali relacje podczas wspólnych zabaw grupowych.

Obchodziliśmy Dzień Dinozaura, uczniowie poznawali ciekawostki o dinozaurach, budowali szkielety dinozaurów z klocków Maple, papierowych rolek, czy wyklejali szkielet dinozaura z wykorzystaniem patyczków do uszu. Uczniowie wykonali kartę pracy związaną z tematyką dinozaura, ćwicząc swoją spostrzegawczość.

Obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, uczniowie uczestniczyli w quizach dotyczących języka polskiego, ćwiczyli wymowę podczas zabaw z różnymi łamańcami językowymi.