Szanowni Państwo,
Zwracamy się do Was, do Waszych rodzin, przyjaciół i znajomych z prośbą o pomoc w walce o to, abyśmy w naszej szkole mogli mieć defibrylator AED.
Ogólnopolska akcja jest organizowana jest przez Centrum Ratownictwa z okazji Europejskiego Dnia Przywracania Akcji Serca i trwa do 16 grudnia 2024 roku.
Przy naszej szkole znajduje się osiedlowy ryneczek oraz bloki mieszkalne, wierzymy, że gdy zajdzie potrzeba ratowania życia to właśnie ten sprzęt może służyć naszej społeczności nie tylko szkolnej, ale także lokalnej.
Co należy zrobić?
Wystarczy zainstalować aplikację Ratownik.
Jak zainstalować aplikację?
Aplikacja Ratownik jest dostępna do pobrania w Google Play oraz App Store. Wystarczy pobrać aplikację, zarejestrować się i już możesz korzystać z jej funkcji.

Jak dodać sugestię o instalacji AED?
Zaloguj się w aplikacji Ratownik.
Wejdź w moduł „MAPA AED”.
Kliknij „ZGŁOŚ SUGESTIĘ AED”.
Dodaj lokalizację i opis miejsca, które proponujesz.
Im więcej osób poprze Twoją propozycję, tym większa szansa na to, że AED znajdzie się właśnie tam, gdzie tego potrzebujesz!
Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj (klik).