W czwartek, 16 listopada, w naszej szkole zaroiło się od LENIUCHÓW! Czy to znaczy, że wszyscy ziewali i nikt nie miał energii? Absolutnie nie! Mimo poduch i pluszowych misiów każdy odczuwał niesamowitą energię – nie codziennie można przyjść do szkoły wystrojonym w szlafrok i piżamę 😀 Ponadto – niektórzy mieli nawet okazję wypić kubek pysznego kakao! 😉

Poza tym leniuszkowym klimatem w szkole odbywał się konkurs plastyczny – i to nie byle jaki! Uczniowie na żywo tworzyli prace o tematyce jesiennego snu 🙂 Każdy z nich miał swój własny pomysł, jak również wykorzystał konkretną, wybraną technikę. Spójrzcie, jakie cudowne prace powstały! Wszystkie zostały wywieszone w holu szkoły, a w piątek 24 listopada, odbyło się głosowanie na zwycięskie dzieło – już nie możemy się doczekać wyników. Trzymajcie kciuki 😀