W okresie przedświątecznym Szkolne Koło Wolontariatu miało dużo pracy. Uczniowie odwiedzili z życzeniami świątecznymi podopiecznych Dziennego Domu Pomocy “Klubu Promień”, wręczając kartki oraz własnoręcznie wykonane kwiaty.
Wolontariusze dostarczyli też dary zebrane dla “Domu pod Dobrym Aniołem” – Pogotowia Rodzinnego. Przekonaliśmy się, że Pogotowie Rodzinne  prowadzą prawdziwe anioły, które całe swoje serce ofiarowują małym podopiecznym, a miejsce to przepełnione jest rodzinną atmosferą.
Uczniowie spędzili czas z dziećmi, mieli też okazję porozmawiać z Panią Beatą, która opowiedziała im o codzienności Pogotowia.
W imieniu “Domu pod Dobrym Aniołem” oraz Szkolnego Koła Wolontariatu, bardzo dziękujemy za wszystkie dary oraz chęć niesienia pomocy 🙂  “Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”.