Również sport na świeżym powietrzu, pyszny obiad w stołówce szkolnej, pomoc medyczna, różne sposoby spędzania czasu po lekcjach.

SPORT

Szkoła posiada bardzo dobrze wyposażoną salę gimnastyczną, nowoczesny sprzęt oraz kompleks sportowy składający się z boisk ze sztuczna nawierzchnią, bieżni tartanowej oraz skoczni do skoków w dal.
W roku 2018 planowana jest gruntowna przebudowa boisk sportowych.

STOŁÓWKA SZKOLNA

Codziennie oferujemy dwudaniowy obiad w atrakcyjnej cenie.

ŚWIETLICA

Najmłodsi uczniowie mają zapewnioną opiekę również przed i po lekcjach w szkolnej świetlicy. Proponujemy tutaj ciekawe zajęcia plastyczne, sportowe i edukacyjne, ale również możliwość odrobienia lekcji i nauki w ciszy.

POMOC MEDYCZNA

Do dyspozycji uczniów jest gabinet pielęgniarki.

BIBLIOTEKA

Do dyspozycji uczniów jest ponad dwanaście tysięcy książek, uczniowie mogą również skorzystać ze Szkolnego Centrum Informacji Medialnej.

PORADNICTWO

Szkolny psycholog i pedagog prowadzą warsztaty wspomagające rozwój intelektualny (ćwiczenia koncentracji, warsztaty z technik szybkiego zapamiętywania), jak również są gotowi do pomocy uczniowi w każdej sytuacji.