W środę 17 listopada Samorząd Szkolny zorganizował Mistrzostwa Dwójki w układaniu kostki Rubika. Okazało się, że w szkole jest wielu miłośników zabawy kolorową bryłą. Każdy uczestnik miał swojego “sekundanta”, który mierzył czas, by wyłonić najszybszych. Emocji nie brakowało, ale przede wszystkim liczyła się wspaniała zabawa. Gratulujemy najszybszym, ale odwagi i ambicji także pozostałym zawodnikom. Byliście doskonali! Dziękujemy za udział, trenujcie, bo za rok kolejne zawody.

W klasach 1-3 tytuł Mistrza otrzymał Wojtek Joński z 3b, (czas: 1min 06s). Wicemistrzem został Janek Palpuchowski z 3b (czas: 1min 10 s), a na trzecim stopniu podium stanęła Marta Klemm z 3c (czas 1min 16 s).

Najszybsi z klas 4-8 w układaniu kostki Rubika: Mistrzyni szkoły Julia Koweła z 5a (czas: 39s 01), wicemistrz Jakub Rubinowski z 5a (czas 56s 48) oraz zdobywca trzeciego miejsca Wiktor Drozda (czas 1 min 02).