Choć za oknami nadal pogoda mało zimowa – uczniowie klas 1-3 wyruszyli szukać świąt! 10 grudnia, dzieciaki wybrały się na wycieczkę do DELIParku, gdzie mogły solidnie przygotować się do nadchodzącego Bożego Narodzenia.

Klasy 1 wzięły udział w warsztatach plastycznych, natomiast pozostali uczniowie mogli wykazać się podczas warsztatów kulinarnych (pierniki były prze-pysz-ne! :D).

Ponadto – wszyscy w chatce elfów mogli napisać list do Świętego Mikołaja, wrzucić go do specjalnej skrzynki pocztowej, przejść się po parku miniatur, szaleć na placu zabaw i nie tylko!

Największą atrakcją dnia było spotkanie ze Świętym Mikołajem, z którym każdy mógł osobiście porozmawiać i wyjawić mu swoje najskrytsze marzenia 🙂

Zobaczcie, jak bawiły się nasze dzieciaki!

Klasy 1 i warsztaty plastyczne 🙂

Klasy 2-3 i warsztaty kulinarne 🙂