Po raz kolejny w naszej szkole odbył się festyn dla mieszkańców okolicznych osiedli. Jednak pierwszy raz został on zorganizowany w grudniu (zazwyczaj jest to wrzesień 😉 ). Wykorzystaliśmy otaczającą nas świąteczną aurę, by móc zorganizować wiele atrakcji dla naszych Gości. Były warsztaty świąteczne, tory przeszkód i zabawy ruchowe oraz wiele okazji do tańca. Ponadto – rodzice naszych uczniów zorganizowali kiermasz świąteczny wykonanych przez siebie bożonarodzeniowych dekoracji. Nie zabrakło bombek, stroików, świeczników i kartek 🙂

Jednak najważniejszym wydarzeniem była wizyta Świętego Mikołaja i jego świątecznych elfów. Dzieciaki mogły wziąć udział w zimowych grach i zabawach, rzucały śnieżkami i tańczyły razem z mikołajkowymi pomocnikami. Każde z nich otrzymało również upominek od Świętego Mikołaja 🙂 Z każdym dniem czujemy, że święta są coraz bliżej…