Szanowni Państwo!

Poszczególne etapy rozpoczętego na początku wakacji remontu zostały częściowo zakończone – zamontowano nowe kaloryfery oraz całkowicie wymieniono dach budynku szkoły. Oczekujemy na zakończenie termomodernizacji i odświeżenie stołówki szkolnej. 

W związku z powyższym nie uda się uniknąć niedogodności związanych z remontem – są to głównie hałasy związane z trwającymi pracami budowlanymi, jak również konieczność wyłączenia z użytku części budynku.  Pracownicy i nauczyciele robią wszystko, aby zapewnić Państwa dzieciom odpowiednie warunki do nauki i odpoczynku.

Zalecamy, aby poruszali się Państwo wyznaczonymi przez czerwone taśmy ścieżkami i kierowali się zgodnie ze znakami wskazującymi drogę do wejść/wyjść. 

Prosimy też, aby nie wjeżdżali Państwo samochodami na teren szkoły oraz zachęcamy do korzystania z dodatkowej bramy wejściowej od strony ul. Piłsudskiego (oznaczonej na mapie żółtą strzałką). 

Kliknij mapkę, aby powiększyć.

Serdecznie przepraszamy za niedogodności.
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Szarych Szeregów w Poznaniu

Aktualne zdjęcia prac remontowych: