W tym roku, pierwszy raz w naszej szkole, odbyły się letnie półkolonie. Oto fotorelacja z naszej przygody 🙂

Dzień 1.

W poniedziałek byliśmy na warsztatach w Słodkim Czary Mary i wyczarowaliśmy piękne i pyszne lizaki – nawet panie spróbowały swoich sił 

Dzień 2.

Drugi dzień półkolonii był bardzo intensywny  Jazda Maltanką, zwiedzanie Nowego ZOO i atrakcje MaltaSki – zobaczcie jak minął nam ten dzień!

Dzień 3.

Środa – trzeci dzień półkolonii – minął równie szybko, co poprzednie Wybraliśmy się do kina Helios na film pt. “Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, a później wykorzystaliśmy pogodę i zjedliśmy lody na świeżym powietrzu 🍦

Dzień 4.

W czwartek wybraliśmy się do pirackiego parku rozrywki Nenufar w Kościanie. Zwiedziliśmy świat w jeden dzień, przeszliśmy labirynt, widzieliśmy dinozaury, płynęliśmy tratwą, skakaliśmy na dmuchanych zamkach, pisaliśmy hieroglifami i… doświadczaliśmy iluzji  O taak! Polecamy to miejsce 

Dzień 5.

W piątek zakończyliśmy półkolonijne przygody. Wspólnie bawiliśmy się w kręgielni Gravitacja, a później szaleliśmy podczas animacji w szkole Było super!  Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz naszej super kadrze za fantastyczny tydzień