W środę, 27 marca, obchodziliśmy w naszej szkole ważną uroczystość – Dzień Patrona. Przywitaliśmy naszych gości honorowych: powitaliśmy pana Zbigniewa Podeszwę, prezesa Stowarzyszenia Szarych Szeregów – oddział Wielkopolska, pana Zenona Wechmanna, przewodniczącego Wojewódzkiej Rady Kombatantów i Osób Represjonowanych oraz pana Bogusława Olejniczaka, komendanta Kręgu Seniorów Harcerskich Szóstacy. Mieliśmy okazję posłuchać pieśni z tamtych lat w ich wykonaniu. 

Zanim rozpoczęła się część artystyczna, pani Paulina Bartkowiak wraz z panią Dyrektor Agatą Ratajczak nagrodziły uczniów za zdobycie pierwszych miejsc w szkolnym konkursie wiedzy o Szarych Szeregach. Serdecznie gratulujemy wiedzy i zaangażowania!

Następnie uczniowie klas III gimnazjalnych przedstawili część artystyczną, aby uczcić Szare Szeregi. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia.