W finale konkursu o tytuł Mistrzów Dwójki 2019 roku osiem drużyn zmierzyło się z 56 pytaniami z wiedzy przeróżnej: od matematyki przez biologię, sport, muzykę, języki obce po gotowanie i znajomość nazw ulic Poznania. Zmagania młodzieży obserwowały uczennice i uczniowie klasy 4a. To oni mają szansę zostać Mistrzami w kolejnych latach nauki w naszej szkole.

W tegorocznej, drugiej już edycji konkursu najlepiej z pytaniami poradzili sobie nasi ósmoklasiści, czyli drużyna „Żaczki” w składzie:

1. Wiktor Filipkowski
  2. Jakub Muszyński
  3. Adam Petri

Oprócz zaszczytnego miana Mistrzów otrzymali oni ufundowane przez panią Dyrektor Agatę Ratajczak nagrody główne: bony podarunkowe sieci sklepów EMPIK.

Drugie miejsce zajęła drużyna MOP z klasy 3 b w składzie: Aleksandra Choromańska, Martyna Kuberka i Paulina Szmura.

Na trzecim miejscu znalazła się drużyna JESSE TEAM, czyli: Jakub Kapoła (kl.3b), Stanisław Namysł (kl.3b) i Kacper Wójcik (kl.3c).

GRATULUJEMY !!!

Szczegółowe wyniki poszczególnych drużyn zostały wywieszone w holu szkoły.