Pierwsze Drzwi Otwarte za nami – odwiedziło nas naprawdę mnóstwo Gości! Każdy mógł porozmawiać z nauczycielami oraz rodzicami naszych uczniów, a zwiedzanie szkoły urozmaicała gra terenowa, w której udział brali nasi najmłodsi odwiedzający 😉 W programie były chemiczne i fizyczne eksperymenty, przyrodnicze zagadki, wspinaczka na ściance, zabawa na dmuchanym zamku, warsztaty plastyczne, gry na dywanie interaktywnym, sterowanie i programowanie robotów, zajęcia z e-sportu, malowanie twarzy i wiele innych! Poza tym można było dowiedzieć co nieco o klasie dwujęzycznej, programie Erasmus+, sporcie w naszej szkole, czy drukarce 3D!

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Interesuje Cię proces rekrutacji?

Zapraszamy na kolejne Drzwi Otwarte już 27 lutego o godzinie 17:00!

 

Zobaczcie, co się u nas działo! 🙂