21 grudnia, po wspólnych szkolnych jasełkach, wszystkie klasy razem ze swoimi wychowawcami udały się do sal na spotkania opłatkowe.

Także nasi najmłodsi uczniowie spędzili ten dzień w bardzo świątecznej atmosferze 🙂 Dzielili się opłatkiem, razem śpiewali kolędy, jedli pyszne pierniczki i domowe ciasta (dziękujemy niezastąpionym rodzicom!). Nie zabrakło także prezentów pod choinką!

Ponadto – uczniowie klas I i II przygotowali upominki dla gimnazjalistów – piękne piernikowe serca na choinkę 🙂 Sami też dostali papierowe ptaszki przygotowane przez uczniów klas III gimnazjalnych specjalnie dla nich – w imieniu klas I i II bardzo dziękujemy! 🙂

Życzymy wszystkim wesołych, udanych i spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia 🙂

Klasa 1a

Klasa 1b

Klasa 2a

Serca dla gimnazjalistów i wspomnienie z przygotowań 😉