W miniony czwartek świętowaliśmy jedno z najbardziej ulubionych przez dzieci świąt! Wiecie jakie? 6 grudnia uczniowie klas 1a, 1b, 2a i 4a razem ze swoimi rodzicami przybyli do szkoły, aby spędzić wspólnie czas. Na stołach było pełno smakołyków, choinka pięknie mieniła się blaskiem… Było już ciemno na dworze kiedy podczas zabawy ktoś usłyszał dźwięk dzwonka…

Dzieci zaopatrzone w latarki wybiegły na szkolne boisko w poszukiwaniu źródła dźwięku! Nawoływały, biegały, szukały…. aż w końcu! Tak! W ciemnościach dzięki światłom latarek i czujnym uszom uczniowie znaleźli Świętego Mikołaja! Dzieci zaprosiły do szkoły swojego nowego Gościa, który specjalnie dla nich miał przygotowane prezenty! Kiedy wszystkie dzieci zostały obdarowane rozpoczęła się świetna zabawa! Były tańce, zabawy przy muzyce, a nawet rzucanie śnieżkami!

Niestety, po wspólnej zabawie trzeba było pożegnać się ze Świętym Mikołajem. Na sam koniec na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka – wielki dmuchany zamek!