Wieczorem 21 listopada w naszej szkole zrobiło się naprawdę niezwykle. Przy przygaszonych światłach, klimatycznym blasku świec odbył się koncert zorganizowany dla seniorów zaprzyjaźnionych z naszą szkołą, zamieszkujących pobliskie osiedla. Na początku wystąpili uczniowie szkoły muzycznej, którzy zachwycili zebranych gości niezwykłymi talentami.

Następnie na scenę wszedł zadziwiający duet – hm. Bogusław Olejniczak oraz phm. Andrzej Konarkowski. Dzięki muzyce oprowadzili nas po wojennej osi czasu, a zgromadzeni goście z każdym kolejnym utworem coraz bardziej włączali się w śpiew.

Dziękujemy wolontariuszom ze Szkolnego Koła Wolontariatu oraz pani Renacie Schab za zorganizowanie wieczoru, pyszne ciasta i gorącą kawę 😉

Oto mała próbka z koncertu... 🙂