Kilka dni temu w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Nasze panie naprawdę świetnie się przygotowały 🙂 Bo i te najstarsze dziewczyny, i najmłodsze, przygotowały dla swoich kolegów niespodzianki.

Panowie z klasy 3c otrzymali od dziewcząt słodko-praktyczne prezenty w postaci kolorowych skarpet wypchanych słodkościami. Zdaniem naszych uczniów Dzień Chłopaka, jak i każde inne święto, jest dobrą okazją do wprowadzenia odrobiny koloru i zabawy do szkolnej rutyny.

Prawda, że świetne? 😀

Z okazji Dnia Chłopaka uczennice i uczniowie klasy czwartej pod opieką Pani Renaty Szczepaniak i Pani Małgorzaty Brambor wybrali się na kręgielnię. Współpraca zespołów i drużynowa rywalizacja, połączone z dobrą zabawą i aktywnością fizyczną sprzyjały lepszemu poznaniu się dzieci i integracji klasy. Śmiechu było co niemiara! Dla niektórych uczniów było to pierwsze zetknięcie z kręglami. Dla wszystkich – świetna zabawa! A po powrocie do szkoły na chłopców czekały pięknie opakowane prezenty-niespodzianki: figurki mini dinozaura do samodzielnego odkopania.

Pierwszoklasiści też cieszyli się z upominków od swoich koleżanek. Chłopcy z 1b otrzymali komplet lego, który zawsze mogą mieć ze sobą w szkole 🙂 

Naszym dziewczynom serdecznie dziękujemy! 🙂