We wtorek, specjalnie dla swoich Mam z okazji minionego Dnia Matki, uczniowie naszej szkoły zorganizowali popołudnie z muzyką! Zaczęło się od pięknych życzeń, wierszy i piosenek od pierwszoklasistów. Następnie Mamy wzięły udział w drużynowym konkursie muzycznym zorganizowanym przez naszych starszych uczniów. Było dużo śmiechu i świetnej zabawy! A wszystko przeplatane było utworami w wykonaniu naszych starszych uczennic 🙂

Ponadto, odwiedził nas absolwent naszej szkoły – Adam, który wspomagał Mamy w konkursie oraz zaskoczył nas solowymi występami!

Warto nadmienić, że nad całą imprezą czuwały wolontariuszki, częstując naszych wspaniałych gości herbatą i kawą 🙂 Natomiast w holu szkoły można było podziwiać efekty pracy i wspaniałych hobby Mam naszych uczniów, którymi chciały się podzielić.

 

Pod galerią znajduje się krótkie nagranie – zapraszamy do obejrzenia 🙂

Zobaczcie jak bawili się pierwszoklasiści!

Pierwszoklasiści przygotowywali się do tego dnia bardzo długo! Wielokrotnie ćwiczyli swoje role podczas prób, tworzyli piękne upominki dla swoich mam! Między innymi wydrukowali piękne serca na drukarce 3D! Zobaczcie! 🙂