Gorąco zachęcamy do udziału w imprezie organizowanej przez grupę projektową „Bieg Motyli”, uczniów pierwszej klasy IX LO w Poznaniu. Wśród nich jest aż troje naszych absolwentów, w tym dwoje byłych wolontariuszy!

Nasi obecni wolontariusze też tam będą 🙂

Wszystkie informacje znajdują się na poniżej!

,,Bieg Motyli”, odbędzie się dnia 21.04.2018 w Poznaniu, organizowany jest w ramach ogólnopolskiej Olimpiady ,,Zwolnieni z Teorii”. Bieg charytatywny ma na celu pomóc ciężko chorym oraz cierpiącym ludziom z Hospicjum Palium, dla których zostaną przekazane wszystkie pieniądze uzyskane podczas organizowanej inicjatywy. Celem projektu jest również zachęcenie ludzi do aktywnego trybu życia. Udział tak naprawdę może wziąć każdy: rodziny z dziećmi, amatorzy, młodzież, zawodowi biegacze, a także niepełnosprawni z osobami pomagającymi, czyli swoimi motylami.

Trasa

Bieg odbędzie się na terenie Poznania wokół jeziora Malta. 

Przewidywana trasa ma długość 5 kilometrów, można ją pokonać biegnąc, spacerując lub przejść z kijkami.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy uczniami pierwszej klasy w IX Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu.

Każdy z nas ma swoje zainteresowania i pasje takie jak gimnastyka czy jazda konna. Pomimo różnicy profili klas na których się znajdujemy łączy nas chęć pomagania innym, stąd wzięła się cała koncepcja stworzenia takiego wydarzenia jak “Bieg Motyli”.

ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU!!!

GRUPA PROJEKTOWA “BIEG MOTYLI”

MARTYNA PIETRZAK

MARTYNA OGONOWSKA

MARIA KINAS

ANTONI CHLEBOWSKI

Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz broszurę!