Jesteśmy po kolejnych Drzwiach Otwartych!

I tym razem wiele się wydarzyło… Nasi Goście zostali powitani przez Panią Dyrektor Agatę Ratajczak oraz Panią Wicedyrektor Annę Gramzę, a następnie rozpoczęli zwiedzanie szkolnych pracowni. W sali biologicznej uczniowie prezentowali akwarium, którym się opiekują, a także prowadzili biologiczny quiz, w salach chemicznej i fizycznej przeprowadzane były doświadczenia, w których każde dziecko mogło wziąć udział 🙂 W sali gimnastycznej czekał wielki dmuchany zamek oraz ścianka wspinaczkowa! Natomiast w holu szkoły dzieci mogły wykonać papierowy wianek wielkanocny, wypróbować robota, którego programują uczniowie na zajęciach z robotyki, zobaczyć pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej oraz pokaz naszej szkolnej grupy aerobiku 🙂

Wiele atrakcji czekało na naszych Gości w I segmencie – czyli części przeznaczonej dla najmłodszych uczniów. W sali nr 113 były Photony – roboty do programowania, które rosną razem z dzieckiem, w świetlicy – dywan interaktywny, a w sali nr 122 – drukarka 3D!

Poza tym nasi Goście mieli możliwość porozmawiania z Rodzicami naszych uczniów, z nauczycielami uczącymi w klasie VII dwujęzycznej, z uczestnikami projektu Erasmus+ oraz samymi uczniami – nawet tymi najmłodszymi, którzy chętnie oprowadzali ich po szkole 🙂