Było bardzo wesoło, energicznie i głośno! A to za sprawą naszych Gości, którzy odwiedzili nas podczas środowych Drzwi Otwartych!

Były tańce, pokazy aerobicu, malowanie twarzy, eksperymenty, gry na dywanie interaktywnym, karaoke, zabawy z Photonami, krzyżówki, pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, zabawa na dmuchanym zamku, zajęcia na ściance wspinaczkowej i wiele, wiele więcej! Każdy mógł zajrzeć do sal i pracowni szkolnych, w których czekali nauczyciele i uczniowie.

Dodatkowo w tym tygodniu przebywają u nas goście z programu Erasmus+ i z nimi także można było zamienić kilka słów w holu szkoły.

Nauczyciele, uczniowie starszych klas, a także rodzice naszych uczniów udzielali wszelkich informacji na temat szkoły i prowadzonych zajęć.

Chcesz wiedzieć więcej? Śledź nas na Facebooku!

Kolejne Drzwi Otwarte już 17 marca o godzinie 11:00! Serdecznie zapraszamy 🙂

Belgijka podczas Drzwi Otwartych

Nasi uczniowie potrafią spontanicznie się bawić! Wystarczy trochę miejsca i muzyka. Wraz z gośćmi przybyłymi na Drzwi Otwarte zatańczyli m. in. taniec belgijski w holu szkoły! 🙂

Zobacz zdjęcia!