Czwartek pełen wrażeń!

Tuż przed feriami, czwartkowy dzień obfitował w atrakcje skierowane do uczniów naszej szkoły. Dzień Koloru Czerwonego oraz poczta walentynkowa z okazji zbliżającego się święta zakochanych, przemykający uczniowie z pączkami z okazji Tłustego Czwartku – tak wyglądał hol w czasie przerw między lekcjami. Zwieńczeniem była szkolna dyskoteka organizowana przez Samorząd Uczniowski oraz bal przebierańców dla klasy pierwszej.
Najmłodsi uczniowie zostali nawet zaproszeni przez starszych kolegów i koleżanki na hol główny, gdzie odbywała się dyskoteka, by razem przetańczyć kilka utworów.
Wszyscy uczniowie, niezależnie od wieku, pod opieką nauczycieli i rodziców bawili się świetnie i tańczyli do utraty tchu!


Zobaczcie jak klasa pierwsza bawiła się na baliku oraz później, razem z uczniami ze starszych klas na dyskotece! 🙂