Już wczoraj nasi uczniowie mogli poczuć wigilijną atmosferę – tego dnia odbyły się klasowe wigilie, spędzone w gronie przyjaciół.

Nie było szkolnego dzwonka, czy lekcyjnej ciszy – budynek szkoły wypełniały dźwięki kolęd i radosny śmiech. Wszyscy składali sobie życzenia, wręczali prezenty i cieszyli się ze wspólnie spędzonego czasu.

Życzymy wszystkim – i uczniom, i rodzicom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły oraz wszystkim przyjaciołom naszej SP2 – aby Święta Bożego Narodzenia były radosne i wspaniałe, spędzone w gronie bliskich, kochających ludzi, aby spokój zagościł w naszych sercach, a każdy kolejny dzień był lepszy od poprzedniego.

Tak wigilie spędzali nasi najmłodsi uczniowie

Klasa 2c także spędziła ten dzień w bardzo radosnej, świątecznej atmosferze

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!