Jak ten czas leci!!! Dokładnie 6 dni temu spadł pierwszy śnieg, a my już mamy choinkę w pełnej krasie.

Dziś tradycyjnie zebraliśmy się wszyscy w holu szkoły, by zapalić wspólnie lampki na choince. Były kolędy, Mikołaje, czerwone czapki i wiele radości. Uczniowie klas III gimnazjalnych zgodnie ze zwyczajem uroczyście zawiesili swoje oryginalne bombki na choince, a potem pstryk i… zielone drzewko lśniło kolorami 🙂 W holu nastąpiło ożywienie, Mikołaj rozdawał grzecznym dzieciom małym i dużym słodycze.

Ale ruch mikołajkowy był już od samego rana – Mikołaj zawitał do klas, był też na sali gimnastycznej, w pokoju nauczycielskim, odwiedził nasze Pierwszaki, z którymi potańczył i pośpiewał. Było dużo radości i zabawy.

Od jutra odliczanie 🙂 …ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA tuż, tuż… a my przygotowujemy się do KLASOWYCH WIGILII i pięknie dekorujemy klasy!