Od wielu dni w różnych miejscach można było spotkać zaproszenia na Misiowe Warsztaty. Czy ktoś z Was je widział?

Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi właśnie w taki sposób świętowała Dzień Pluszowego Misia, a Gośćmi naszej imprezy były dzieci z okolicznych osiedli – i te małe, i te duże 🙂

W sobotę, 2 grudnia 2017 roku, o godzinie 10:00 odbył się spektakl pt. „Metamorfoza Michalinki” przygotowany przez panią Romanę Gorwę oraz uczniów klas gimnazjalnych. Przybyłych Gości przywitali: Kubuś Puchatek, Shrek i Osioł, Czerwony Kapturek, Pinokio, Czarownica, Elza, Król Julian, Mort i lemury z Madagaskaru, Merida Waleczna i oczywiście Michalinka, a także wiele innych wspaniałych artystów. Dzieci śpiewały razem z gimnazjalistami i świetnie się bawiły!

Po spektaklu rozpoczęły się Misiowe Warsztaty. Nasi Goście wysłuchali trzech historii o znanych misiach i zabrali się do pracy. Każdy z nich własnoręcznie wykonał misiową odznakę.

Na koniec dzieci udały się do świetlicy, gdzie zostały przyjęte z radością przez Gospodarzy – uczniów klasy 1a – i zaproszone do wspólnej zabawy. Nasi Goście wypróbowali dywan interaktywny, jak również sterowali Photonami – robotami do nauki programowania.

Wszyscy świetnie się bawili i mamy nadzieję, że na pewno nas jeszcze odwiedzą!

Dziękujemy wszystkim naszym Gościom – i tym małym, i tym dużym – i zapraszamy ponownie już wkrótce! 🙂

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu!

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć!