Kilkunastu uczniów, spośród trzecioklasistów z oddziału gimnazjalnego, zostało zaproszonych do odwiedzenia Zespołu Szkół Zawodowych na 6 im. Joachima Lelewela, aby poznać specyfikę szkoły i kierunki kształcenia.

Szkolne Koło Teatralne z ZSZ nr 6 wystawiło dla nich II część „Dziadów”. Następnie nasi uczniowie uczestniczyli w warsztatach logistyki, introligatorstwa, grafiki komputerowej, oraz w pokazie odbicia zakładników przez grupę antyterrorystów. Zwiedzili także Studio Fotografii i Reklamy Formaty, w którym byli bohaterami sesji fotograficznej.

Szkoła wywarła bardzo pozytywne wrażenie na trzecioklasistach, którzy stoją przed decyzją wyboru drogi zawodowej. Prawdopodobnie wśród nich są przyszli uczniowie ZSZ nr 6.

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć