Dnia 18.10.17 r. uczniowie drugich klas gimnazjalnych wraz z nauczycielami ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi uczestniczyli w anglojęzycznym spektaklu pod tytułem „Fareinheit 451”.

Przedstawienie odbywało się w Kinie Apollo przy ulicy Ratajczaka w Poznaniu. Celem spektaklu było pokazanie przyszłości, w której książki będą zakazane, a jedynym źródłem informacji i rozrywki będzie telewizja.

Udaliśmy się na ten spektakl, aby rozwinąć nasze umiejętności językowe. Ponadto mogliśmy poznać wizję alternatywnej rzeczywistości. Uważam, że spektakl był ciekawy, bardzo podobała mi się gra aktorska i wykorzystane efekty. Marta, 2c

Przedstawienie było bardzo humorystyczne i ciekawe. Myślę, że osoby, które pojechały na ten spektakl nie miały czego żałować – Jagoda, 2c

Przedstawienie bardzo mi się podobało, polecam je wszystkim – Mateusz, 2c

Moim zdaniem spektakl był bardzo dobrze zrobiony, trochę zabawny i interesujący. Dawał do myślenia – Michał, 2c