3 października nasza szkoła ze współpracy ze Szkolnym Związkiem Sportowym zorganizowała I etap Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym.

Gościliśmy w nasze szkole Gimnazja: Salezjańskie, 29, 6 i 35. Dziewczęta: Zuzanna, Maja, Daria rozgrywały mecze z koleżankami z Gimnazjum 29 i 35. Mecz z gimnazjum nr 35 wygrały 3:0. Z reprezentacją gimnazjum nr 29 walka była bardzo wyrównana, ale ostatecznie wygrała nasz reprezentacja 3:2.

Decydującą w tym meczu była gra podwójna. Zuzia i Maja zagrały naprawdę emocjonujący mecz i ostatecznie wygrały 3:1. Chłopcy: Ilija i Krzysztof grali bardzo ambitnie. Wygrali mecz z gimnazjum nr 6 wynikiem 3:1. Niestety nie udało nam się pokonać Gim. Salezjańskiego, z którym to chłopcy przegrali 3:0.

Cała nasza reprezentacja zasługuje jednak na wyróżnienie, bo oprócz tego, że Zuzia, Daria, Maja, Krzysztof i Ilija godnie reprezentowali szkołę, to pomogli opiekunowi – Pani Karolinie Andrzejewskiej zorganizować zawody. Dziękujemy i gratulujemy!

Za dziewczyny trzymamy kciuki, bo zakwalifikowały się do kolejnego etapu rozgrywek. Przy okazji zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w zajęciach tenisa stołowego w poniedziałki o godz.15.15. Zachęcamy do udziału szczególnie uczniów klasy 7.

Na zajęciach dodatkowych pojawili się już chłopcy z tej klasy, teraz czekamy na dziewczynki! W II semestrze tradycyjnie organizujemy Szkolny Turniej Tenisa Stołowego, Podczas którego będzie można sprawdzić swoje tenisowe umiejętności i zawalczyć o medale i nagrody! ZAPRASZAMY!!!!!!!!