8 maja br. naszą klasę odwiedziła pani Katarzyna Zasiadły, która podzieliła się swoim niesamowitym sukcesem w prowadzeniu firmy. Pani Katarzyna jest utalentowaną właścicielką międzynarodowej firmy ULKA, zajmującej się projektowaniem i produkcją modnych opasek na głowę dla dzieci. W trakcie swojej inspirującej historii życia, przekazała nam wartościową lekcję, że nie powinniśmy martwić się nadmiernie wyborem szkoły, ponieważ nigdy nie jest za późno, aby rozwijać swoje pasje i zainteresowania, które mogą przerodzić się w dochodowy biznes w przyszłości. Spotkanie odbyło się w niezwykle przyjaznej atmosferze, a pani Katarzyna odważnie odpowiadała na nawet najtrudniejsze pytania. Była to dla naszej klasy 8B niepowtarzalna okazja, by porozmawiać z tak wyjątkową osobą. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!!!
 
Aleksander Zacharek
 
Spotkanie odbyło się w ramach doradztwa zawodowego.