Jak przygotować się do wyboru dalszej drogi edukacyjnej, wybrać technikum czy szkołę branżową? Na te pytania próbowali znaleźć odpowiedź ósmoklasiści naszej szkoły, którzy uczestniczyli w targach szkolnictwa zawodowego i technicznego “Arena Zawodów”.  Na terenie MTP w ramach akcji „Szacun dla Zawodowców” uczniowie zwiedzali 12 wysp zawodowych poświęconych określonym branżom, reprezentujących ponad 100 zawodów (np. poligrafia, fotografia i reklama, usługi i rzemiosło artystyczne, ekonomia i administracja, środowisko, mechanika i mechatronika, nowe technologie/ IT i wiele innych).

Wszystkich, którzy z różnych względów nie mogli uczestniczyć w wydarzeniu zachęcamy do obejrzenia relacji (klik!).

Organizatorom i wszystkim, którzy włożyli wiele wysiłku w przygotowanie tak wyjątkowego wydarzenia serdecznie dziękujemy.

Więcej o akcji “Szacun dla zawodowców” można znaleźć na stronie: https://zawodowcy.poznan.pl/.