W środę 11 stycznia na lekcji techniki mieliśmy okazję gościć wyjątkową osobę. Odwiedziła nas mama naszej uczennicy – Pani Agnieszka, która na co dzień wykonuje rysunki techniczne. Uczniowie zapoznali się z przyborami używanymi w przeszłości przez specjalistów do wykonywania tychże rysunków. Obecnie,  do projektowania używa się programów, o czym również mogliśmy się przekonać podziwiając wykonane w nich projekty. Ochotnicy mieli okazję wczuć się w rolę projektanta i spróbować sił w profesjonalnym programie. To była bardzo ciekawa wizyta, dziękujemy za zaangażowanie, wsparcie naszej społeczności szkolnej. Być może to pierwszy krok do wyboru zawodu…

 
W imieniu młodzieży naszej szkoły jeszcze raz dziękujemy Pani Agnieszce za poświęcony czas, okazaną życzliwość i chęć podzielenia się z nami  doświadczeniami zawodowymi.
 
Izabela Węgrzynowska