Obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych, uczniowie mogli poznać różne niepełnosprawności, doświadczyć jak to jest poruszać się na wózku inwalidzkim, przy pomocy chodzika rehabilitacyjnego czy zapoznać się z alfabetem Braille’a. Celem zajęć było uwrażliwienie uczniów na potrzeby osób niepełnosprawnych i pokazanie im, że mimo swoich różnych niepełnosprawności są fajnymi i wartościowymi osobami.

Doskonaląc swoje umiejętności manualne uczniowie wykonywali kartki świąteczne, by sprawić radość potrzebującym i umilić im świąteczny czas.

Wykonaliśmy papierowe mikołaje, które ozdobiły świetlicę.
 

Zabawy z kodowaniem świątecznych obrazków, doskonalenie koncentracji uwagi, spostrzegawczości i logicznego myślenia.

Rozwijając współpracę z kolegami i koleżankami, uczniowie tworzyli nowe, rozbudowane konstrukcje.