Każdego roku, 5 grudnia obchodzony jest Dzień Wolontariusza. Szkolne Koło Wolontariatu intensywnie pracuje od początku roku szkolnego, ale ostatni czas był bardzo intensywny. Uczniowie wsparli działania Hospicjum Palium, organizując zbiórkę produktów, które pomogły przygotować paczki dla chorych i ich rodzin, dodatkowo przygotowali własnoręcznie kartki i ozdoby świąteczne, a następnie zawieźli dary do hospicjum.
W niedzielę 11.12. wolontariusze wzięli udział w Dniu Hospicjum Palium, gdzie podczas Poznańskiego Betlejem zbierali pieniądze dla hospicjum i obdarowywali ludzi, własnoręcznie wykonanymi pierniczkami. Dziękujemy wszystkim za wsparcie zbiórki produktów dla hospicjum 🙂

Dziękuję też  wspaniałym wolontariuszom i ich rodzinom za zaangażowanie się w działania Szkolnego Koła Wolontariatu – jesteście wspaniali!

Aleksandra Miśkiewicz – koordynator