Na początku lipca w naszej szkole odbyły się półkolonie. Oto fotorelacja z naszej przygody 🙂

Dzień 1.

Pierwszego dnia udaliśmy się do Teatru Emocja na przedstawienie pt. Punchinello, gdzie mieliśmy też okazję wziąć udział w warsztatach. Mogliśmy dowiedzieć się czegoś o sobie nawzajem i zintegrować podczas zabaw ruchowych 🙂

Dzień 2.

We wtorek pojechaliśmy do Multikina na film pt. Minionki: Wejście Gru, a później udaliśmy się na zajęcia z szermierki 🙂 Poznaliśmy podstawowe zasady i spróbowaliśmy swoich sił podczas treningu z profesjonalnym sprzętem.

Dzień 3.

Trzeciego dnia gościliśmy przedstawicieli policji i straży miejskiej, z którymi rozmawialiśmy o ich pracy i bezpiecznych wakacjach. Później rozwijaliśmy kreatywność układając prasowanki z koralików. Na koniec pojechaliśmy do pizzerii Tivoli na warsztaty robienia pizzy 🙂

Dzień 4.

Czwartek spędziliśmy bardzo aktywnie – pojechaliśmy do parku trampolin Fly Park 🙂 

Dzień 5.

W piątek pojechaliśmy autokarem do Kluczewa do Starej Chaty u Kowola.