W związku z kolejną rocznicą odzyskania niepodległości, uczniowie Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów z Oddziałami Dwujęzycznymi twórczo zaangażowali się w tegoroczny Szkolny Konkurs z okazji 11 Listopada.

Narodowe Święto Niepodległości to ważny dzień dla każdego Polaka, dlatego cieszy bardzo aktywność uczniów i rodziców. Szkolny Konkurs pt.: „11 Listopada – nasza Polska” cieszył się zainteresowaniem, a jego finaliści mogli podziwiać swoje prace wystawione centralnie w holu szkoły.

Miłą niespodzianką było dla nich i wszystkich uczestników otrzymanie okolicznościowych dyplomów i nagród ufundowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Prace były ciekawe i kreatywne w różnorodnej technice wykonania. Jury konkursowe przyznało po dwa pierwsze i drugie miejsca oraz jedno trzecie. Miłym zaskoczeniem jest, że zwycięzcami zostali uczniowie klas najmłodszych 1-4 szkoły podstawowej.  BRAWO!

Radości było wiele mimo trudności z covid-19. Wszyscy zadeklarowali chęć udziału w kolejnych edycjach konkursu. Należy życzyć dalszej owocnej pracy.