Zajęcia będą odbywały na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Poznaniu

w środy o 14:30 15:15 w sali nr 211.


W trakcie zajęć realizowanych przez CENTRUM HAJDASZ zapewniamy zachowanie wszelkich nakazanych standardów bezpieczeństwa sanitarnego, zarówno przez ogólnie obowiązujące przepisy w Polsce, przepisy prawa miejscowego, ale także zasady wprowadzone przez Dyrekcję Szkoły, w której zajęcia są realizowane.


Program Dance 4 Friends  –  to BEZPIECZNA zabawa i nauka:

– HIP-HOP, JAZZ, TIK TOK TRENDS, ZASADY FAIR PLAY, GRY INTERAKTYWNE, GAME DANCE, FIT I ZDROWE PLECY, ZAJĘCIA LIFESTYLOWE, DISCO, MODA, TAŃCZĘ I PIJĘ WODĘ – całoroczne wyzwanie, KSZTAŁTUJEMY POZYTYWNE CECHY CHARAKTERU, ROZWIJAMY POCZUCIE KOLEŻEŃSTWA, 5 ZMYSŁÓW MAM I O NIE DBAM, BE LIKE A STAR ZOSTAŃ TANECZNĄ GWIAZDĄ.

 

Każdy uczestnik naszych zajęć otrzymuje bezpłatny dostęp do edukacyjnej

aplikacji HAJDASZ .Aplikacja ta zbudowana jest w sposób przestępny i intuicyjny dla wszystkich dzieci. Posiada gry, rebusy, a nawet możliwość nauki tańca. Jednym słowem aplikacja stwarza możliwość kontynuacji zajęć w domu i przede wszystkim jest bezpieczna dla dzieci.

 

Wszystkie dzieci na specjalnych pokazach, na których prezentują swoje umiejętności przed rodzicami otrzymują wyróżnienia w postaci dyplomów, medali lub statuetek.

 

Decyzję o ostatecznym zapisie podejmują Państwo po pierwszych zajęciach.

Zapraszamy do rezerwacji miejsca na zajęciach.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji naszych zajęć gdzie dowiedzą się Państwo jak dokonać zapisu dziecka.

 

Więcej o zajęciach tutaj (klik)