Szanowni Państwo,

Przez dwa tygodnie zajęcia w szkole będą zawieszone.

Bardzo prosimy, aby czas bez zajęć w szkole został przez Wasze dzieci dobrze wykorzystany. To nie jest czas wolny od nauki. Zachęcajcie dzieci do samodzielnej pracy, nauczyciele przez dziennik elektroniczny wskażą uczniom zadania do wykonania w domu.

Pamiętajcie, że zawieszenie zajęć w szkole ma chronić zdrowie Waszych dzieci i Wasze, dlatego unikajcie w tym czasie dużych skupisk ludzkich (np. komunikacji publicznej, sklepów, kin). Przestrzegajcie zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywacie.

Jeśli macie Państwo dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Państwu zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej ZUS.

Śledźcie na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania zachęcamy do kontaktu przez wiadomości prywatne na Facebooku.