Dla starszych klas

Dla starszych klas

ZAJĘCIA DODATKOWE DLA KLASY VII DWUJĘZYCZNEJ I KLAS GIMNAZJALNYCH

Siatkówka dziewczyny i chłopcy 
Środa 16.05 - 17.30

Koszykówka dziewczyny i chłopcy        
Wtorek 15.15 - 17.00

Piłka ręczna dziewczyny i chłopcy
Poniedziałek 15.15 - 16.55

Piłka nożna chłopcy  
Wtorek 15.30 - 17.00

Uni hokej dziewczyny i chłopcy
Wtorek 15.15 - 17.00

Tenis stołowy
Poniedziałek 16.05 - 16.50

Ścianka wspinaczkowa   
p. K. Grącki

Żyję i działam bezpiecznie
p. K. Grącki
środa 16.05

Geologia jest ciekawa
p. R. Połeć

Biologia jest ciekawa
p. P. Kalota
wtorek 15.15

Accident & Emergency czyli Angielskie Pogotowie Ratunkowe     
I i II środa miesiąca godz. 14.30 - 15.15
II i IV środa 15.15 - 16.00

Koło miłośników języka angielskiego        p. B. Olejniczak
piątek 13.40 - 14.25

Ciekawi świata - koło angielskiego           p. B. Olejniczak

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego         
p. B. Olejniczak
wtorek 14.30 - 15.15

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego         
p. R. Jedynowicz 
wtorek 15.20 - 16.05

Kółko j. niemieckiego      
p. M. Palac
piątek 15.15 - 16.00

 Niemiecki - nie tak
trudny 
       
p. A. Staszak

Kółko europejskie           
p. Maciejewska-N’Sir

 

 

Spacer z historią po Poznaniu     
p. P. Bartkowiak

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego         
p. P. Bartkowiak
wtorek 15.15, sala 301

Koło filmowców               
p. A. Jedut-Wnuk
wtorek 13.40

Kółko dziennikarskie       
p. A. Warzecha

Historia może być ciekawa          
p. P. Skrzypczak

Przygotowanie do egzaminu
z j. polskiego      
      
p. A. Warzecha oraz p. R. Gorwa

Niepodległość po wielkopolsku konferencja naukowa uczniów
(sztuka prezentacji i retoryki)
p. I Masłowska

 Artystą możesz zostać i Ty           
A. Tomaszewska

 

Świąteczne ozdoby          
p. K. Słowek

Kółko artystyczne            
p. S. Maik
czwartek 16.05

Koło Zręczne ręce „Potrafię to robić”       
p. E. Wilczyńska 

Zespół muzyczny - Underage      
p. R. Jedynowicz
wtorek 16.10-16.50                  

 

Kółko matematyczne „Kangurek”             
p. Jurga-Bock 

 Wyrównawcze z fizyki   
p. M. Łabędzka

Kółko matematyczne     
p. D. Wawrzyniak
poniedziałek 14.30

Matematyczne wyzwania            
p. A. Korzycka
środa 14.25

Kółko informatyczne      
p. E. Skórzyńska
wtorek 15.20-16.05

Młodzi Chemicy
p. M. Wałęsa

Zajęcia wyrównawcze z chemii
p. M. Wałęsa

 Podróż po Polsce            
p. R. Połeć

 

 

Koło Biblijne „My z Chrystusem”
p. E. Wilczyńska