Świetlica

Uczniowie mają możliwość spędzania czasu w świetlicy przed rozpoczęciem i po zakończeniu zajęć lekcyjnych.

Razem bawimy się i bierzemy udział w różnych zajęciach – plastycznych, ruchowych, czy edukacyjnych. Wspólnie czytamy, opowiadamy, tańczymy, gramy w różne ciekawe gry, rysujemy i oglądamy filmy. Jednego dnia tworzymy korony i zbroje, a innego - poznajemy legendy Poznania.  Warto wspomnieć, że to właśnie w świetlicy znajduje się dywan interaktywny!

Oprócz brania udziału w wielu grach, zabawach oraz innych zajęciach organizowanych w świetlicy, dzieci zawsze mogą liczyć na pomoc wychowawcy przy odrabianiu zadań domowych.

W trakcie pobytu w świetlicy uczniowie mogą uczęszczać na zajęcia dodatkowe, jak również zjeść obiad w szkolnej stołówce.

Godziny pracy świetlicy:

Codziennie 6:00 – 8:00 oraz 11:30 – 17:00

Poranny dyżur w świetlicy pełnią: p. Renata Szczepaniak, p. Krystyna Andrzejewska oraz p. Marcin Biliński.

Po lekcjach dzieci spędzają czas z p. Agnieszką Cnotą.

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć